Punters shoqërojnë bast Club, sot ne do të flasim për partnerët tanë të reja: regjistrimi 1xBet. Siç ju e dini, ne vetëm bëjmë partneritet me bookmakers besuar dhe ne mund t'i përdorë ato pa frikë. Ky është një tjetër shembull i kësaj.

prandaj, nëse jeni duke kërkuar për bookmakers (apo edhe në qoftë se ju doni të shtoni numrin e shtëpive në kërkimin tuaj për mundësinë më të mirë), Ky artikull do të mësojmë se si të krijoni një llogari në 1xBet.

Welcome Bonus
Copy!

Si mund të krijoj një llogari në 1xBet?

me pak fjalë, procesi i krijimit të një llogari është e thjeshtë 1xBet, përshtatshëm dhe praktike. Asgjë nuk është shumë e ndryshme nga ajo, megjithatë, ju janë përdorur për të kërkuar këtu. megjithatë, le të hap pas hapi rrugën e drejtë për të filluar bast mbi 1xBet. shpejt? Pra, të vijë në!

Ju lutem vizitoni 1xBet

Qasjen faqet 1xBetA Hapi i parë në krijimin e një llogarie në proces 1xBet është logjikisht të hapur faqen në shtëpi. Ju mund ta bëni këtë duke klikuar në linkun ose butonin Kthehu në kutinë më poshtë.

Pas vijën e transparencës që ne kemi miratuar në partnerët e informacioneve shpjeguese tona, Ne do të doja të ju ftojnë për të regjistrohen në shtëpi me lidhjen tonë. atëherë, ju ndihmojë bast Club prodhuar përmbajtje të lirë dhe të rëndësishme për komunitetin tonë.

nuk e di ende 1xBet?

Ne ju ftojmë të vizitoni 1xBet, libralidhës ne rekomandojmë për të basteve sportive. Përveç bonus tradicionale për përdoruesit e rinj, kjo shtëpi përfshin një seri të ngjarjeve dhe ka disa transmetimet kampionate me kullim. Klikoni butonin më poshtë për të hapur llogarinë tuaj pa ndërprerë leximin e tyre.

1xbet Portugal

Krijo një llogari në 1xBet – Zgjidhni zonë për të krijuar një llogari të re në 1xBet

Pas qasjes në faqen 1xBet, ju do të shihni se layout nuk është shumë e ndryshme nga libralidhës që kemi diskutuar më parë në blogun tonë. në përgjithësi, ka një menu anë me një listë të basteve sportive, e ndjekur nga një lojë të shquar në mes të ekranit.

Në këtë pikë, ne duam të tregojmë se si të krijoni një llogari në 1xBet, në mënyrë që fokusi është në krye të drejtë. Aty do të gjeni dy butona të rëndësishme. E para është “hyrje” blu. Kjo është ajo ku ju do të keni qasje në platformën pas krijimit të një llogari.

Nëse ju nuk keni një llogari, butonin e dëshiruar është e dytë, i quajtur “Regjistrohu”. Theksuara në të gjelbër, siç tregohet në foto më poshtë.

1xbet Portugal

Të bëjë shënimet tuaja në 1xBet

Pas klikuar butonin rekord në llogarinë tuaj, faqe do të hapë një pop-up në mes të ekranit, tamam si imazhin e mëposhtëm.

Siç mund ta shikoni, ka katër opsione për ju për të filluar krijimin e një llogari në 1xBet. ata janë:

  • klikoni mbi
  • Me numrin e telefonit
  • me email
  • Me rrjetet sociale
  • Le të shohim se si secili prej tyre punon.

1xbet Bonus

Kliko Vlera: Llogaria juaj është fjalë për fjalë një klik

Opsioni më praktike për të krijuar një llogari në 1xBet është opsion “Num Kliko”. Ju zgjidhni vendin tuaj dhe të monedhës … e bërë! Në ekranin e ardhshme, ju do të merrni një numër të llogarisë dhe fjalëkalimin të identifikoheni. Ju gjithashtu mund të kërkojë për të dërguar këtë informacion për një email, pikërisht ajo që kemi theksuar në shtypjen e ardhshme.

Kliko Vlera: Llogaria juaj është fjalë për fjalë një klik

Bazuar në numrin e qelizave: gëzojnë pajisjen tuaj për të krijuar llogarinë tuaj

Mundësia e dytë është për të krijuar llogarinë tuaj në 1xBet duke përdorur numrin tuaj mobil. megjithatë, Kjo është një tjetër mënyrë e përshtatshme për të regjistruar në platformën. Vetëm të hyjë kontakt tuaj dhe klikoni “kryesekretar” për të çuar përpara dhe për të marrë informacionin e qasjes.

Bazuar në numrin e qelizave: gëzojnë pajisjen tuaj për të krijuar llogarinë tuaj

me email: marrë të dhëna qasje në adresën tuaj e-mail

Mënyra më tradicionale për të regjistruar në një faqe interneti është e-mail. E, qartë, 1xBet ofron këtë mundësi. këtu, ju duhet të plotësoni të dhënat tuaja, sidomos me e-mail. Avantazhi i këtij modeli është që ju të hartuar fjalëkalimin tuaj të veçantë në të njëjtën kohë. Qasja në të dhënat është dërguar në adresën tuaj, qartë.

me email: marrë të dhëna qasje në adresën tuaj e-mail

social networking: lehtësuar njohjen e aksesit

së fundi, mos harroni se ju ende mund të krijoni një llogari në 1xBet përmes rrjeteve sociale. aktualisht, ka dy opsione: E Facebook Google Plus. Zgjidhni opsionin e dëshiruar për të drejtuar dhe për të konfirmuar qasje.

social networking: lehtësuar njohjen e aksesit

Shih se sa e lehtë është për të krijuar një llogari 1xBet?

Siç mund ta shikoni, Krijo një llogari në 1xBet është shumë praktike. në fund të fundit, ju keni katër opsione të thjeshtë që e bëjnë jetën më të lehtë, regjistruar këtë bastavënës. Merrni mundësinë për të marrë një bonus deri në SHBA $ 500 ofruar për të sapoardhurit për të filluar sportive bast.

1xbet Bonus

One thought on “Registo 1xBet – Si për të bërë një llogari 1xBet për të bast në internet”

Lini një Përgjigju

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar *