Муштериите придружува Клуб на обложување, денес ние ќе зборуваме за нашите нови партнери: регистрација 1xBet. Како што веќе знаете, тоа го правиме само партнерства со доверлив букмејкери и можеме да ги користите без страв. Ова е уште еден пример за ова.

затоа,, ако сте во потрага за букмејкерите (или дури и ако сакате да го додадете бројот на домови во вашето пребарување за најдобра можност), Оваа статија ќе ви учат како да се создаде профил на 1xBet.

Welcome Bonus
Copy!

Како можам да креирате сметка на 1xBet?

на кратко, процесот на создавање на сметка е едноставна 1xBet, удобен и практичен. Ништо не е многу различно од она што, сепак, што се користи за да барате тука. Сепак, чекор по чекор, ајде на вистински начин да започнете обложување на 1xBet. наскоро? Па ајде!

Посетете 1xBet

Пристап до сајтови 1xBetA Првиот чекор во создавање на сметка на 1xBet процес е логично да пристапите дома сајт. Можете да го направите ова со кликнување на линкот или копчето Назад во полето подолу.

Следејќи ја линијата на транспарентност која имаме усвоени во нашите партнери обелоденувањата, ние би сакале да ве покани да се регистрирате дома, преку нашата врска. тогаш, да ви помогне Обложување клуб производство на слободните и релевантни содржини за нашата заедница.

не знам уште 1xBet?

Ве покануваме да ја посетите 1xBet, букмејкерот препорачуваме за спортско обложување. Во дополнение на традиционалните бонус за нови корисници, оваа куќа вклучува серија на настани и има неколку преноси титули со стриминг. Кликнете на копчето подолу за да го отворите вашиот профил без попречување на нивните читање.

1xbet Португалија

Креирајте сметка на 1xBet – Изберете ја површината за да се создаде нова сметка во 1xBet

Откако ќе влезете на сајтот 1xBet, ќе видите дека изгледот не е многу различен од букмејкерот што зборувавме порано во нашиот блог. во целина, постои страна мени со листа на спортско обложување, проследено со извонредна игра во средината на екранот.

Во овој момент, ние сакаме да се покаже како да креирате сметка на 1xBet, така што фокусот е на горниот десен агол. Таму ќе најдете две важни копчиња. Првиот е “Логирај Се” сина. Ова е местото каде што ќе имаат пристап до платформата по создавање на сметка.

Ако немате сметка, го саканото копче е втор, наречен “Регистрирај се”. Подвлечени во зелено, како што е прикажано на сликата подолу.

1xbet Португалија

Направете белешки во вашиот 1xBet

По кликнување на копчето за снимање во вашиот профил, на сајтот ќе се отвори pop-up во средината на екранот, токму како на следната слика.

Како што може да се види, има четири опции за да започнете создавање на сметка на 1xBet. тие се:

  • кликнете на
  • Со телефонски број
  • Преку е-маил
  • Со социјалните мрежи
  • Ајде да видиме како секој од нив работи.

1xbet бонус

Кликнете вредност: Вашата сметка е буквално еден клик

Најпрактичниот опција да се создаде профил на 1xBet е опција “бр Кликни”. Можете да изберете вашата земја и валута … Доне! На следниот екран, ќе добиете број на сметка и лозинка за да се најавите. Вие исто така може да побара да се испрати оваа информација на е-маил, токму она што ние се нагласи во следните печатење.

Кликнете вредност: Вашата сметка е буквално еден клик

Врз основа на бројот на мобилен: уживаат во Вашиот уред за да се создаде вашиот профил

Втората опција е да се создаде вашиот профил на 1xBet го користите вашиот мобилен број. Сепак, Ова е уште еден лесен начин да се регистрирате на платформа. Само внесете ја вашата контакт и кликнете “регистратор” да ги унапредат и да добијат пристап до информации.

Врз основа на бројот на мобилен: уживаат во Вашиот уред за да се создаде вашиот профил

преку е-маил: примање на податоци пристап до вашиот e-mail адреса

Во повеќето традиционални начин да се регистрираат на веб-сајт е e-mail. Е, јасно, на 1xBet нуди оваа можност. овде, треба да се пополни на вашите податоци, особено со e-mail. Предноста на овој модел е тоа што Составувач вашиот специјален лозинка одеднаш. Пристап до податоци е испратена до твојата адреса, јасно.

преку е-маил: примање на податоци пристап до вашиот e-mail адреса

за социјално вмрежување: олеснување на признавање на пристап

на крај, не заборавајте дека сеуште можете да креирате сметка на 1xBet преку социјалните мрежи. во моментов, постојат две опции: Е Фејсбук Google Plus. Одберете ја саканата опција да биде насочена и потврдете пристап.

за социјално вмрежување: олеснување на признавање на пристап

Види колку е лесно е да се создаде профил 1xBet?

Како што може да се види, Креирајте сметка на 1xBet е многу практичен. по сите, ќе има четири едноставни опции кои го прават животот полесен, при регистрација на bookie. Земете можност да добијат бонус од до САД $ 500 понудени на новодојденците да почне спортско обложување.

1xbet бонус

One thought on “Registo 1xBet – Како да се направи сметка 1xBet да се обложи на интернет”

Deixe uma resposta

O seu endereço de email não será publicado. Campos obrigatórios marcados com *